Zoeken Vraag het forum

Pijn

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Ellina

    Hallo,
    Ik ben 1 week overtijd en heb enorme pijnlijke borden en stekende pijn in mijn rechter eierstok/onderbuik wat uitstraald naar me rug als ik er op druk of druk zet met plassen. Ik heb de 4e dag dat ik overtijd was een test gedaan en ik ben niet zwanger moet ik er nog 1 doen?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Wacht nog even enkele dagen en doe dan nog een test

    Reageren
    Ellina

    Ik ben nu 8 dagen overtijd, mijn borsten doen veel zeer en de kring rondom mijn tepel is groter geworden ook heb ik nof steeds de druk onder in me buik en moet ik vaak plassen… Kan het zijn dat mijn lichaam nog te weinig hormoon aanmaak om een positive test te krijgen ? Wat mo3t ik doen?

    Reageren
    John (moderator)

    Ga naar de huisarts en laat een bloedtest doen

    Reageren
Reageer op: Pijn
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.