- De Jong23 december 2023 om 22:23
Goededag,
Mijn transferrine is 2(te laag)en mijn transferrine saturatie is 58(te hoog), beide lijken niet goed te zijn maar de dokter geeft aan niks gevonden te hebben, behalve een te laag vitamine d van 42. Klopt het dat t niks is of moet ik toch nog eens contact opnemen met de huisarts?2 reactiesReagerenJohn (moderator)
23 december 2023 om 22:56Dat zijn toch maar gerineg afwijkingen. Maar als je er niet gerust over bent moet je de huisarts bellen
ReagerenDe Jong23 december 2023 om 23:04Oké dankjewel, dan zal het goed zijn! Ik wist niet hoe ik het me moet voorstellen of dit een kleine of grote afwijking is al is het miss 0,5 en 8 ik heb er zelf geen verstand van en aangezien ik natuurlijk niet voor niks bij de huisarts was en wel echt klachten heb.
Reageren



