Zoeken Vraag het forum

Vraag

  • Verstandkies verdoving

    Goede avond

    Ik heb mijn verstandkies laten trekken met plaatselijke verdoving hoe heet die spul wat ze er in gespoten hebben morfine ? Of hoe heet het wat gebruiken ze meestal ?

    12 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het is beslist geen morfine… Er zijn meerdere mogelijkheden. Dat moet je dus navragen waar ze de verdoving hebben toegepast

    Reageren
    Tanddd

    Ik had mijn verstandkies laten trekken in november en in december begon ik een vieze metaal roest achtig geur te krijgen door mijn neus uit men lichaam die overmen helelichaam heerste en me moe maakte ze hadden bij het trekken iets teveel verdoving gebruikt kan het van dat zijn en hoe is het optelossen enig idee

    bedankt alvast

    Reageren
    Suus

    Volgens mij heb je al eerder meerdere topics gehad over allerlei klachten waaronder een vieze geur uit je lichaam.

    Van een tandarts verdoving hou je geen langdurige klachten als ze teveel gebruiken, hooguit wat langer een doof gevoel.

    Reageren
    John (moderator)

    Dat zal niet van de verdoving zijn

    Reageren
    Vraag

    Dan waarschijnlijk ibuprofen gebruik een maagzweer ? Kan maagzweer slechte geur geven ?

    Reageren
    Suus

    Een maagzweer geeft erge maagpijn, geen vieze geur.

    Reageren
    Geur

    Wat kan er dan geur geven de dokters vinden het ook niet maar hep wel geur klachten

    Reageren
    Suus

    Als de dokters het niet weten,ga je hier zeker geen antwoord vinden.
    Ruiken andere mensen het ook of alleen jii zelf?

    Reageren
    Geur

    Aleen ik zelf kno heeft getest is geen fantosmie parosmie etc

    Heb ook andere lichaamelijke klachten dokter zij onvoldoende verklaarde lichamelijke klachten (SOLK) kunne jullie hier meer over vertellen en gaat het over heb zo last van deze geur het maakt me ook moe etc

    Reageren
    Suus

    Op de site Thuisarts.nl kun je veel betrouwbare informatie vinden over SOLK klachten.

    En ook wat voor hulp je daar bij kunt krijgen, dat kun je met je huisarts bespreken. Die kan je doorverwijzen naar de praktijkondersteuner GGZ of een psycholoog.

    Reageren
    Geur

    Ja je leert let je klachten omgaan maar dan is die geur klacht niet weg he 🙄

    Reageren
    Suus

    Sommige klachten gaan niet weg,zo simpel is het helaas. Dan moet je er dus zo goed mogelijk mee leren leven.

    Dat kunnen dan echte fysieke, door een arts gediagnosticeerde klachten zijn, klachten waar de artsen geen diagnose voor kunnen vinden of klachten die in je hoofd bestaan en daardoor niet gevonden kunnen worden. Dat laatste gaat vaak samen met hypochondrie.

    In het eerste geval kunnen artsen er dus niks aan doen omdat bepaalde aandoeningen gewoon helaas niet genezen kunnen worden. Dan is een psychologisch traject een (vaak waardevolle) mogelijkheid om er mee te leren omgaan. Omdat je leert om niet constant met je klacht bezig te zijn, zoals jij nu bent. Je leert om jezelf op verschillende manieren af te leiden waardoor je klachten minder nadrukkelijk aanwezig zijn. Het is een stuk acceptatie, leren accepteren dat het bij je hoort. Dat je er beter mee kunt “samen leven” dan er constant tegen aan kunt trappen. Dat scheelt enorm veel energie en stress en alleen dat zorgt al dat chronische klachten makkelijker te verdragen zijn.

    Het tweede geval is eigenlijk het zelfde verhaal, alleen dan is er geen diagnose gesteld. Ook dan is hulp bij leren leven met je klachten een goede behandel optie.

    In het derde geval heb je “geluk”. Want als de klacht is ontstaan omdat je het zelf in je hoofd instant houdt,dan is hij met therapie vaak ook weer uit je hoofd te krijgen. Dan kan hij dus wel helemaal verdwijnen.

    In alle  drie de gevallen kan een psycholoog of psychiater je helpen. Alleen moet je daar zelf wel voor open staan. Doe je dat niet, dan ben je, even heel kort door de bocht, niet te helpen. Dan verspil je een hoop energie met zoeken naar oplossingen die er helaas niet zijn. En daarmee verspil je ook een stuk kwaliteit van je leven.

    Reageren
Reageer op: Vraag
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Zenuwpijn: wat kan de oorzaak zijn?
5 min leestijd

Zenuwpijn: wat kan de oorzaak zijn?

Zenuwpijn kan onverdraagzaam zijn
5 min leestijd

Zenuwpijn kan ondragelijk zijn

4 min leestijd

Keelamandelen bij volwassenen

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.