- Samantha15 september 2018 om 22:45
Hallo allemaal ik had toch een vraag.
Ik ben 20 jaar en heb toch een probleempje waar ik niet me ouders roepen!!Ik heb al 4 jaar lang de pil en een staafje ondertussen is me staafje een jaar terug ook al vervangen . Maar heb daar erg last van gehad . Ik kon van me zelf niet stoppen met ongesteld maar ondertussen heb ik een staafje en de pil dus heb er geen last meer van .
Ik heb sinds kort een vriend en ik ben heel vaak al bij hem blijven slapen.
Maar ik ben 2 weken terug ongesteld geworden 7 dagen en slik dr pil weerIk ben de afgelopen dagen een heftige ongesteld geworden en meer klodders mijn slijm verlies is ook heel dik geworden dus loop nu al 3 weken lang met maandverband en inlegkruisjes ..
ik ben altijd al heel slank geweest en heb nooit een buik gehad maar nu lijkt er wel dat het is opgezwollen en heb toch een buik gekregen maar echt momenteel onder de navel .
Ik heb ook misselijk gevoel in de avondenMaar heb de pil wel doorgeslikt
Wat zou het kunnen zijn?
Wat moet ik doen3 reactiesReagerenJohn (moderator)
16 september 2018 om 00:20Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. Misschien toch een teveel aan hormomen. Ga naar de huisarts en bespreek het.
ReagerenCatootje16 september 2018 om 19:53Hormonale anticonceptie onderdrukt je eisprong, ontregelt je eigen hormoonhuishouding, werkt verhogend op het cortisol en zorgt voor verliezen aan diverse vitaminen, mineralen en andere stoffen, waaronder zink, vitamine B, magnesium, Q10 en taurine. Pilgebruik bevordert een toestand van oestrogeendominantie. Dan is het oestrogeen relatief te hoog, ten opzichte van het progesteron. Op de kortere of langere termijn kan dit klachten geven. Zeker twee hormoonontregelaars bij elkaar. Zie het als een protest van je lichaam. De oestrogeendominantie en verhoogde cortisol kunnen gewichtstoename bevorderen.
Reageren
Beter voor je lichaam is gebruik van barrièremiddelen als pessarium, condoom en vrouwencondoom.Catootje16 september 2018 om 19:55En beter wel met je ouders bespreken als je nog thuis woont. Belangrijk dat ze op de hoogte zijn. Stel dat je wat anders krijgt, duizeligheid ofzo, dan moeten ze toch weten waar het vandaan kan komen. En naar je huisarts en eens over die twee middelen hebben, wat me wat veel lijkt.
Reageren



