Zoeken Vraag het forum

1 jaar al last

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Björn

    hoi,

    om een lang verhaal kort te maken: ik zit al sinds 1 jaar met oogklachten. Het begon met een oogonsteking(eerst rechts daarna links) sinds toens heb ik altijd last blijven houden. ik voel een (soms)drukkend irriterend gevoel in/op mijn ogen, ’t lijkt net of ik lang met m’n ogen in de wind heb gestaan. Soms heb ik ook een druk op mijn ogen(en bovn mijn ogen. De dokter vind dat m’n ogen soms iets opgezwollen zijn.

    Heb al een heel arsenaal aan druppels gehad, werkt allemaal niet. Opticien, oogarts op ziekenhuis(2 verschillenden ziekenhuizen geweest),2 allergietesten gehad,maar ze kunnen niets vinden.
    En omdat ik lenzendrager ben is het nog ’s extra vervelend.

    Iemand enig idee ?

    8 reacties
    Reageren
    brenda

    2 dingen
    in de eerste plaats zijn iet alle ogen geschikt voor lenzen en zeker als er problemen zijn moet je die dus gewoon uitlaten.

    2. als de reguliere geneeskunde niets kan doen probeer dan eens iets anders, een arts in Chinese geneeskunde zou hier misschien iets mee kunnen.
    Succes! Brenda

    Reageren
    Bjorn

    ik heb al jaren lenzen(ongeveer 8 jaar)

    zal ik idd eens naar chinese geneeskunde gaan informeren. vind het maar een vaag kwaaltje

    Reageren
    brenda

    Google maar even.
    voor een Chinese arts is dit niet zo vaag hoor.

    Reageren
    Ariël

    Ik vind het vreem dat zowel de oogarts als de opticien niet hebben geopteerd voor het niet-dragen van contactlenzen. Dat zou namelijk wel degelijk de reden kunnen zijn voor de gevoeligheid van jouw ogen. Mijn advies zou zijn eens een aantal weken de bril te dragen en dan te beoordelen of de klachten zijn afgenomen. Simpel onderzoek en medisch zeer verantwoord.

    Reageren
    Ans

    Als je lenzen kunt blijven dragen zal het wel meevallen met de oogklachten zou ik zeggen.

    Reageren
    Bjorn

    ik heb de lenzen idd al eens een paar weken uitgehad maar dan blijf ik ook last houden. en soms heb ik wat meer last ervan na het dragen van de lenzen en soms merk ik geen verschil.

    Reageren
    Jaenette

    Een lastig probleem dus. Kan het zijn dat je last hebt van droge ogen? Je merkt dit niet zo snel, maar zeker in de winter als de luchtvochtigheid binnen lager is dan `s zomders, kun je hier snel last van krijgen.

    Reageren
    Bjorn

    nee dat denk ik niet, heb namelijk al verschillende druppels gehad, ook met name tegen droge ogen. De klachten zijn er ook geweest in de zomer..

    Reageren
Reageer op: 1 jaar al last
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.