- Anoniem16 maart 2019 om 23:11
hallo allemaal,
Ik wil jullie graag om advies vragen bij het volgende. Ongeveer tien jaar geleden (ik was toen ongeveer 15/16 jaar) ging ik bij de opticien om een bril voor veraf. De optometrist zag dat mijn Oogdruk hoog was waardoor ik naar de oogarts moest. Bij de oogarts kreeg ik toentertijd een drukcurve en een gezichtsveldonderzoek. De Oogdruk was inderdaad te hoog, ik geloof rond de 22/23. Ik kreeg oogdruppels en deze heb ik een jaar moeten gebruiken. Omdat de Oogdruk stabiel bleef mocht ik stoppen en moest ik ieder jaar op controle komen. Het is in die 8/9 jaar goed gebleven.
Een aantal weken geleden was de Oogdruk toch weer te hoog. Vorige week heb ik weer een drukcurve gehad. De dag begon om 08:30 met Oogdruk 22 en 23, het is opgelopen tot 28 en om 16:00 nam de Oogdruk af naar Oogdruk 20.
De oogarts vond het opzich wel ‘prima’, hij wil het gezichtsveldonderzoek afwachten en als er schade te zien is wil hij verder beslissen. Kans voor vragen was er niet.
Mijn vorige oogarts gaf mij bij Oogdruk 22 al oogdruppels en nu lijkt het net of de huidige oogarts wil afwachten tot er schade is en dan pas oogdruppels wil voorschrijven. Ik maak me best druk want ik ben nog maar 26 jaar….
wat adviseren jullie? Naar een andere oogarts gaan? Een second opinion? Of afwachten wat de oogarts zegt?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
16 maart 2019 om 23:24“nu lijkt het net of de huidige oogarts wil afwachten tot er schade is en dan pas oogdruppels wil voorschrijven.” Dat is natuurlijk niet zo. Misschien was je vorige oogarts wat snel met het voorschrijven van druppels
Reageren



