- Anonymous22 oktober 2017 om 16:46
Ik heb last van droge oogleden/ooghoeken. Nu gebruik ik Cardiflor van VSM voor huidirritaties en eczeem. Deze droogt echter erg droog op waardoor het droog blijft en een beetje gaat los laten die opgedroogte zalf. Dat kan niet de bedoeling zijn. Wat is een goede zalf voor dit soort droge oogleden/ooghoeken?
10 reactiesReagerenJohn (moderator)
22 oktober 2017 om 17:14Wat zou je er van denken om eens naar de huisarts te gaan, ernaar te laten kijken en je van de huisarts iets te laten voorschrijven?
ReagerenAnonymous22 oktober 2017 om 17:37Ik stel de vraag toch hier?!
ReagerenJohn (moderator)
22 oktober 2017 om 18:01Ja, dat is waar. Maar zonder enig onderzoek is het moeilijk om daar iets over te zeggen. Het kan zijn dat je traankanaaltjes verstopt zijn of dat je wellicht een virusinfectie hebt. De huisarts kan daar dan naar kijken, en iets voorschrijven wat dan wel helpt.
ReagerenAnonymous22 oktober 2017 om 18:10Nee het zijn niet mijn traankanaaltjes want met wind in de ogen tranen ze wel gewoon en die irritaties zijn onzichtbaar maar wel voelbaar. Hoogstens zijn mijn oogleden wat dikker en wat rimpeliger onder mijn ogen waar normaal gesproken wallen voorkomen. De genoemde zalf die ik gebruik droogt ietwat schilferig op dus dat is ook niet de bedoeling.
ReagerenJohn (moderator)
22 oktober 2017 om 18:44Nee het zijn niet mijn traankanaaltjes want met wind in de ogen tranen ze wel gewoon  dat zegt dus niets over je traankanaaltjes.
en die irritaties zijn onzichtbaar maar wel voelbaar  Maar dat zegt dus niet dat de huisarts het niet zou kunnen zien…
ReagerenAnonymous22 oktober 2017 om 18:49Geef nu maar gewoon het merk van het zalfje door, dan probeer ik het eerst daar wel mee.
ReagerenJohn (moderator)
22 oktober 2017 om 18:56Commanderen kun je een hond…
ReagerenAnonymous22 oktober 2017 om 19:21Ik stel een normale vraag al in mijn openingspost.
ReagerenRon22 oktober 2017 om 20:36Bepanthen creme helpt als een malle. Dat zou je kunnen proberen.
ReagerenAnonymous22 oktober 2017 om 21:50Kijk, aan deze info heb ik wat. Dank!
Reageren



