-
2 reactiesReageren
Beheerd door
Peter (huisarts)Hoi,
Ik kreeg vrijdag druppels in mijn ogen voor een oogmeting; De oogarts zei dat ik enkele uren wazig zou zien. Maar nu, 3 dagen later kan ik nog altijd niks zien. Alles blijft wazig, mijn pupillen zijn groot. Ik kan niks anders doen dan in mijn bed liggen en daar word ik gek van;
Is dit normaal? Ik belde naar enkele ziekenhuizen en die zegden dat er soms wel uitzonderingen zijn en dat ik daarvoor niet hoef langs te komen. Maar ik functioneer niet meer zo 🙁 Ik ging gewoon even langs de oogarts en ben nu al een hele tijd niet meer in staat iets te doen…..
Ga met de klachten naar de huisarts en laat naar de ogen kijken
Reagerenmijn zoontje van 7 was gisteren bij de oogarts en hij heeft donkere ogen bijna zwartbruin en moest 3x druppels voordat het werkte , weet niet welke kleur ogen jij hebt maar misschien werken de druppels misschien wel te goed hij zag na 3 uur weer normaal , zou idd naar de huisarts gaan …succes !!
ReagerenSchrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!