- D5 november 2025 om 02:06
Hey hallo,
Ik ben inmiddels al 7 jaar lang door chronische bekkenpijn incontinent van urine. Heel af en toe ook wel van ontlasting maar dat komt eigenlijk alleen voor zodra ik niet naar het toilet kan om te ontlasten.. ik schaam mij hier al sinds jaar en dag voor & weet sinds kort dat het helaas allemaal stress gerelateerd is. Ik zoek dus ook een vriendin (rond de 20-30) die dit ook mee maakt & waarbij we ons beide veilig voelen om onze ongemakken en ongenoegen te bespreken. Want hoe ga je om met zoiets? Het went nooit bij mij.
Ik wist niet dat dit bestond, had dit veel eerder willen weten. Overigens twijfel ik om ook een tiktok over chronische bekkenpijn te maken… maar er is veel wat me nog tegen houd! Ik kom graag in contact!
1 reactieReageren
Peter (huisarts)
5 november 2025 om 17:59Zie ook:
Reageren
https://bekkenbodem4all.nl/
(lotgenoten kontakt via facebook)
Specialisme
Incontinentie
Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn
Incontinentie lotgenootje gezocht
- Door D
- 5 november 2025 om 01:06
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Wil je zorg of advies?
Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.Medische hulp
Liever eerst zelf aan de slag?
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties