- Anoniem8 mei 2016 om 06:06
Hee allemaal,
Ik ben een dame van 22 jaar en kramp al een tijd met een vervelend probleem. Het is namelijk zo dat op het moment dat ik voel dat ik naar het toilet moet om te plassen en het moment daar komt meestal blijkt dat ik al een beetje heb geurineerd een paar druppels maar wel zo vervelend dat mijn onderbroek er nat van is. Ik voel dit helemaal niet! Alsof het signaal van ik moet plassen en even ophouden te laat bij mij hersenen aankomt. Pas op het toilet zie ik het altijd, nu wil ik niet voor de rest van mij leven met een inlegkruisje rondlopen en die bij elke plas beurt vervangen wat erg vaak is. Ik ben al naar de huisarts geweest maar voel mij daar niet serieus genomen die veegde het af als iets normaals. Iemand die weet wat ik hier aan kan doen of zelf ook heeft meegemaakt?
Dank jullie wel
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
8 mei 2016 om 08:14Ik zou in ieder geval terug gaan naar de huisarts of naar een bekkenbodemfysiotherapeut. Want normaal is het niet.
ReagerenAnoniem10 augustus 2016 om 21:28Hoi Anoniem,
Ik herken dat probleem heel goed. Ik ben een man van 30. En ik ervaar het zelfde probleem. Maar vooral ’s morgens als ik opsta. Dat mijn ondergoed nat/vochtig is. Ben er tot nu toe nog niet mee naar huisarts geweest. Omdat ik denk dat hij mij niet serieus gaat nemen.
ReagerenAnoniem12 augustus 2016 om 07:40Hoi,
Reageren
Ik herken het zekker. Ik ben pas 14 en heb het ook al. Ik ben naar de huisarts geweest maar hij dacht een blaasontsteking. Hiervoor onderzoek gehad. Ik had inderdaad een blaasontsteking. Na een kuur te hebben gehad bleef het aanhouden. Opnieuw terug geweest en loop nu bijna elke week in het ziekenhuis. Het heeft ermee te maken dat je bekkenbodemspieren zich niet genoeg aanspannen en hierdoor verlies je urine. Ik heb een hele tijd me inlegkruisjes gelopen. Maar dit begon te irriteren.
Ga opnieuw naar de huisarts. Als dit te lang aanhoud kan je er aan wennen en dan is straks alles nat!
Succes
Groetjes anouk
Specialisme
Incontinentie
Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn
Incontinent?natte onderbroek probleem
- Door Anoniem
- 8 mei 2016 om 04:06
Beheerd door
Peter (huisarts)- 5 reactiesReageren
Wil je zorg of advies?
Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.Medische hulp
Liever eerst zelf aan de slag?
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties