- Lisa26 januari 2022 om 22:55
Goedenavond,
Ik heb de laatste dagen enorm veel last van een opgeblazen gevoel en naar mijn idee moet ik ook veel vaker gaan plassen dan gewoonlijk.
Ik ben ook ineens 2kg bijgekomen terwijl ik een streng dieet volg en 3x per week ga sporten.Echter ben ik nu voor de 5de maand na elkaar de pil aan het doornemen en zit ik nu in de periode waarbij ik normaal gezien mijn menstruatie zou moeten krijgen. Ik neem de pil altijd netjes op tijd in en vergeet deze nooit.
Ik maak me toch een beetje zorgen omdat ik dit nog nooit heb gevoeld.
Moet ik mij zorgen maken? Of is dit gwn mijn lichaam dat ‘vecht’ tegen het langdurig doornemen van de pil?
Alvast bedankt voor alle info !
Grts
1 reactieReagerenJohn (moderator)
26 januari 2022 om 22:57Het kan idd van het doorslikken zijn. Misschien beter maar eens een stopweek houden
Reageren
Specialisme
Incontinentie
Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn
Wil je zorg of advies?
Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.Medische hulp
Liever eerst zelf aan de slag?
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
