- Anoniem6 mei 2014 om 15:05
Hallo!
Ik ben toch erg nieuwsgierig wat ik onder mijn tong heb zitten,
Ik heb dus een hard bultje, hard rond uitsteekseltje van een millimeter of +/- 1 a 2 onder mijn tong zitten, het is waar mijn tongpees begint zichmaar en dan rechts daarvan (echt ernaast) ik heb dit naar mijn idee al lang en is nooit in grote veranderd, aan de linkerkant van mijn tongpees heb ik ook iets zitten, ook recht ernaast, alleen iets lager dan het begin (een heel klein beetje lager) alleen is dit (voelt als twee ronde balletjes die aan elkaar vast zitten totaal 2 bij 1 millimeter) alleen kan ik deze ”gefuseerde” balltjes omhoog bewegen met mijn tong (een millimeter of 4) deze schieten terug als ik ze los laat. Weet iemand misschien of dit iets onschuldigs is? scheelt me weer een onheil gedachte 🙂3 reactiesReagerenJohn (moderator)
6 mei 2014 om 15:56Dat zijn 2 speekselkliertjes die daar dus horen te zitten.
ReagerenAnoniem6 mei 2014 om 19:04Eentje zit dus vast en is kei hard, en de andere los en beweegbaar, ook hard, maar dit zijn gewoon speekselklieren?
Dank voor de reactie.
ReagerenJohn (moderator)
6 mei 2014 om 19:22Ja, dat zijn gewoon speekselkliertjes. Het zou kunnen dat er in een kliertje een speekselsteentje zit. Als je verder geen last van hebt is dat geen probleem. Je kunt de tandarts bij het volgende bezoek vragen om er eens naar te kijken.
Reageren


