Zoeken Vraag het forum

Knobbeltjes onderhuids binnenkant onderaan rechter onderlip

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Beste,

    Aantal maanden terug heb een ongelukje gehad: een flinke klap gekregen tegen mijn rechter onderkaak/lip.
    Gevolg: tand door de lip, dikke rechter lip en bond en blauw aan de binnenkant tot aan mijn rechter onderkaak.
    Wonderbaarlijk was het binnen een week weer genezen. Bij toeval, voel ik nu met mijn tong, onderhuidse hele kleine verdikkingen/knobbeltjes. Aan huid/slijmvlies is verder niets meer te zien. Als ik de verdikkingen/knobbeltjes tussen twee vingers houd, oogt het wit. Wat kan dit evt. zijn en verdwijnt het weer vanzelf?

    Met vriendelijk groet,

    2 reacties
    Reageren
    Suus

    Het zou litteken weefsel kunnen zijn, maar wil je dat zeker weten, zou je het door een arts moeten laten onderzoeken.
    Die kan je dan ook vertellen of het weer weg zou kunnen gaan.

    Reageren
    Anoniem

    Dag Suus,

    Bedankt voor jouw snelle reactie.
    Ik dacht ook aan litteken bindweefsel en of beschadigde speekselkliertjes.
    Het zal vast niet iets ernstig zijn, want knobbeltjes moeten wel ontstaan zijn door de klap.
    Ik wacht het even af. Als het groter wordt maak ik zsm een afspraak met de huisarts.
    In maart heb ik een afspraak met de tandarts: zitten de knobbeltjes er nog, vraag ik een doorverwijzing naar bijv. kaakchirurg.

    mvg

    Reageren
Reageer op: Knobbeltjes onderhuids binnenkant onderaan rechter onderlip
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.