- Sandra10 december 2020 om 22:21
Ik gebruik sinds dinsdag daktarin omdat ik een schimmelinfectie in me mond heb na het gebruik van antibiotica. Nu wordt de witte aanslag een stuk minder maar me tong ziet nu wat rood, ook zie ik dat mijn tongpapillen opgezet zijn en ze zijn goed zichtbaar. Heb een vreemd gevoel op me tong beetje branderig en droog. Zou dit door de daktarin komen of toch nog door die schimmel?
8 reactiesReagerenJohn (moderator)
10 december 2020 om 22:26dat kan van de daktarin zijn. In neem aan dat je de gel gebruikt? Op voorschrift van de dokter?
ReagerenSandra10 december 2020 om 22:30Ja klopt, de gel op doktersrecept.
ReagerenJohn (moderator)
10 december 2020 om 22:34ok
Reageren
Neem dan morgen even contact op met de dokterSandra10 december 2020 om 22:49Wat dan? Hoort dat er niet bij?
ReagerenSandra10 december 2020 om 22:56Zo ziet die er nu uit maar voor ik aan daktarin begon had ik ook al grote tong papilleb
ReagerenJohn (moderator)
10 december 2020 om 22:58Je moet het even overleggen. Misschien dat je dan een andere creme krijgt
ReagerenJohn (moderator)
10 december 2020 om 22:59Als je het vantevoren ook al had dan is dat niet van de creme. Dan hoef je verder niets te doen
ReagerenSandra10 december 2020 om 23:01Zo zag het er uit voor ik met daktarin begon
Reageren





