- Les25 mei 2017 om 12:10
Hi allemaal,
Ik was vorige week bij de tandarts en die heeft een land kaart tong geconstateerd. (Zie foto)
De laatste tijd heb ik ook vaak geprobeerd dit weg te poetsen omdat ik geen idee had wat dit was.
Naar alle waarschijnlijkheid (volgens de tandarts) komt dit doordat ik vorig jaar pfeiffer heb gehad ( ben 33 jr), maar ik vind het een vies gezicht. Echt ranzig.
Ook heb ik gevraagd of het niet wijs is om een dermatoloog te bezoeken omdat ik me zorgen maak of het niet een soort van tong kanker is, maar dat vond ze zeker niet nodig.
Wat vinden jullie, en hebben jullie advies voor me?
Alvast bedankt.
6 reactiesReagerenLes25 mei 2017 om 12:12John (moderator)
25 mei 2017 om 12:13Het is een landkaarttong. Maar voor de rest kan ik niets bijzonders opmerken
ReagerenLes28 mei 2017 om 20:08Hoe kan zoiets ontstaan ?
ReagerenJohn (moderator)
28 mei 2017 om 23:00Man27 februari 2023 om 23:04Beste mensen weet iemand wat dit is ? Ik ben naar een kno arts geweest
Reageren
En hij zij niks om zorgen voor te maken en zij van alles maar niet wat het was .. ik was blij dat het niks ergs was … ( dus op dat moment niet gevraagd ) maar 1 rode gladde plek ? Het geneest niet en ik heb het gevoel dat het iets veranderd ? Weet iemand wat dit is ? Alvast heeeesl fel bedankt ☺️☺️☺️☺️🤞🏼John (moderator)
28 februari 2023 om 16:07Zou het zo helaas ook niet kunnen zeggen
Reageren



