Zoeken Vraag het forum

Landkaarttong

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Onzeker

    Goedeavond

    Ik heb al eerder een  post geplaatst over een probleem die ik heb. De huisarts heeft mij al een zalfje voor geschreven en iets met verdovend middel. Een tijdje terug had ik een zeer ernstige reactie op CB12 mondwater. Mijn tong werd echt dik en pijnlijk. In de loop van de dag werd het minder. Enkel een paar dagen erna zag ik ineens “rare vlekken” op mijn tong. Het was alsof de smaakpapillen verdwenen waren. Ik legde de link meteen bij de allergische reactie. Omdat ik zweertjes kreeg heb ik ook de huisarts ingelicht. Volgens haar had ik een schimmelinfectie en zou het verholpen worden met een oraal zalfje en wat verdovend spul wat de pijn moest verzachten. Na een paar keer is dit wel iets verholpen maar zodra ik prik drink, of iets kruidigs of warm komen de vlekken weer tevoorschijn.

    Ik denk zelf aan een  landkaarttong en gek genoeg is daar niets aan te doen. Ik hoop dat er mensen hier zijn die hier bekend mee zijn en wel er een oplossing voor hebben. Zo ziet mijn tong er nu uit:(

    2 reacties
    Reageren
    Onzeker

    Niemand?

    Reageren
    Rita

    Ik kreeg jaren geleden last van een landkaart tong en heb ontdekt dat bevroren deegwaren het bij mij triggerde. Dus bevroren brood of gebak eet ik niet meer en ik heb er geen last meer van . Als ik het per ongeluk wel eet merk ik meteen dst ik pijnlijke randen krijg met witte ringen . Misschien dat iemand hier iets aan heeft . Groet Rita

    Reageren
Reageer op: Landkaarttong
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.