Zoeken Vraag het forum

Medisch dossier overleden familielid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Goedemiddag mensen, ik zit met een vraag. Ik ben bijna 18 en ik ga binnenkort naar de huisarts vanwege ernstige klachten als ik ongesteld ben,(o.a. pijn die dan elke maand erger is) waar ik al vanaf juli 2019 last van heb.

    Is het mogelijk voor mijn huisarts om het medisch dossier bekijken van mijn overleden moeder(had dezelfde huisarts als mij)?  Ze is begin januari 2012 overleden aan kanker, ze had ergens in haar onderbuik kanker en 3 hersentumoren.

    Ik vroeg aan mijn oma of mijn moeder dit ook had en ze zei dat ze ook net als mij het idee had dat die klachten elke maand erger leken te worden, dus we dachten allebei dat haar klachten toen al veroorzaakt werd door de kanker en mijn oma en ik wisten allebei niet of wat mijn moeder had een erfelijke vorm had.

    Ik weet wel dat mijn moeder 2 maanden voordat ze de diagnose kreeg al erg ziek was en doodmoe en kotsmisselijk in bed lag, en dat ze 3 maanden voordat ze met spoed werd opgenomen en diagnose kreeg ze een paar keer bij een gynaecoloog is geweest, waarschijnlijk vanwege die klachten.

    Dit heb ik alleen maar aan mijn oma van mijn vaders kant gevraagd omdat ik met haar iets beter contact heb en op 10 min fietsen van haar woon, en mijn andere oma heb ik ook wel goed contact mee maar ze woont in België(gelukkig maar 20 min rijden) en ik durf het ook niet echt aan haar te vragen omdat dit toch wel moeilijk is voor ons beide om over te praten.

    Ik wist toen wel goed wat er aan de hand was maar ik was toen 9 jaar en nu bijna 18 dus dat is al lang geleden, ik weet niet of er mij toen ook is gezegd of het erfelijk is enz. maar ik zal het wel vergeten zijn.

    Sorry dit was een langer verhaal dan ik dacht maar ik hoop dat jullie een goed beeld krijgen van waarom ik dit vraag.

    Alvast bedankt!

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ik zou nou niet meteen aan kanker denken. Maar wel goed dat je met de klachten naar de huisats gaat. Bespreek het metje huisarts.

    Reageren
Reageer op: Medisch dossier overleden familielid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.