- Anoniem16 januari 2016 om 19:37
Hallo,
Graag zou ik willen weten of er meerdere mensen zijn die dezelfde problemen als mij ervaren..
In 2013 ben ik gestopt met het gebruik van de anticonceptiepil, dit omdat ik erge hoofdpijn kreeg door de hormonen.
De gynaecoloog heeft toen een mirena spiraal gezet.
Helaas kreeg ik hier erge pijn en ontstekingen door waardoor deze er weer uitgehaald moest worden.
Helaas begonnen toen de problemen met onregelmatig bloedverlies en steken in mijn onderbuik.
Na echo’s gemaakt te hebben zijn ze er achter gekomen dat er beginnende kankercellen in mijn baarmoeder zaten, deze zijn operatief verwijderd.
Helaas werd het bloedverlies niet minder.
In die tussentijd heb ik nog verschillende anticonceptiemiddelen geprobeerd, implanon, koperspiraal en verschillende pillen, helaas mocht niks baten.
Uiteindelijk gestopt met alle anticonceptie. Ook een tijd hierna nog geen baat bij gehad.
Medio 2014 kreeg ik mijn eerste pijnaanval waarbij ik op de spoedeisendehulp terecht kwam, via een infuus volgespoten met morfine om de pijn te verlichten, daarna was het weer dragelijk dus weer op naar huis. ondertussen al die tijd onder controle geweest bij de gynaecoloog. Niemand die iets kon vinden.
Helaas zijn we 5 aanvallen verder, waarbij ik meerdere keren ben opgenomen. Nog steeds heeft niemand een idee wat er aan de hand is. Sinds 6 maanden onder behandeling in het MC in Rotterdam, waarbij ze me helemaal binnenste buiten keren, helaas nog zonder resultaat.
Ik ben vandaag weer ontslagen uit het ziekenhuis na 3 dagen te hebben gelegen met erg veel pijn, ook weer platgespoten met morfine, maar we zijn nog geen stap verder.
Ondertussen zijn we 3,4 jaar verder met nog steeds aanvallen die lijken op wëeen en ongeregelmatig bloedverlies, lees 6 weken aan 1 stuk bloedverlies dan een paar dagen niet, dan een paar weken weer wel.Wie of wie herkent dit en zou mij kunnen helpen?


