- Sfam25 september 2013 om 16:24
Ik heb een bloeding tijdens de laatste week van de pil. Ik heb ook heftige menstruatieachtige pijn en misselijk. Normaal als ik ongesteld wordt/ben dan heb ik 1 dag wat last van m’n rug en hoofdpijn, maar dat is snel over. Nu heb ik al 4 dagen (onder) buikpijn, rugpijn (en dan niet van iets tillen), hoofdpijn en misselijk.
Is het een doorbraakbloeding, of ben ik misschien zwanger? Wie heeft dit ook wel eens gehad en wat was het toen?6 reactiesReagerenAnoniem25 september 2013 om 16:57Vaginaal bloedverlies
http://www.thuisarts.nl/vaginaal-bloedverliesIk heb last van tussentijds bloedverlies
Reageren
http://www.thuisarts.nl/vaginaal-bloedverlies/ik-heb-last-van-tussentijds-bloedverliesTandor125 september 2013 om 20:34Als je de pil volgens voorschrift gebruikt en er geen bent vergeten, is een zwangerschap niet erg voor de hand liggend.
Tussentijdse bloedingen komen tijdens pilgebruik regelmatig voor. Lees hiervoor ook de bijsluiter van je pil.
ReagerenAnoniem12 oktober 2013 om 23:39Ik heb een soort gelijk probleem..
Ik ben ook aan de pil en al 2 jaar grof weg gezegd. Nooit last gehad van ook maar iets tot 3 maanden geleden.
Ik heb nu al twee keer gehad dat ik een week of anderhalve week van te voren begin met bruine ongesteldheid. Dit is na een week weer weg en dan komt mijn normale bloeding er nog achter aan. Alleen vorige keer ben ik maar 1 dag ongesteld geweest (terwijl ik normaal 4 Ã 5 dagen vloei).
Nu begin ik weer anderhalve week te vroeg dus voor mijn stopweek met bruine slijmerig ongesteldheid. Nu maak ik mij wel zorgen, dit is namelijk en eerder dan de vorige twee keer en het is slijmerige dan de vorige keren. Betekent dit iets? Ook omdat ik vorige keer 1 dag echt rood bloedde.
ReagerenTandor112 oktober 2013 om 23:44Spotting komt vaker voor tijdens pilgebruik en kan ook onregelmatig optreden.
Als je je zorgen maakt, ga dan met de klachten naar de huisarts.
ReagerenAnoniem12 oktober 2013 om 23:47Bedankt voor de informatie,
Ja vorige keer ook al naar de huisarts geweest, dat was in het bruine ‘stadium’ toen zei ze dat ik als het nog twee keer gebeurde ik over moest stappen naar een andere pil!Maar ik hoef me geen zorgen te maken dat ik zwanger ben? Dit omdat ik vorige keer een dag ongesteld was?
ReagerenTandor113 oktober 2013 om 17:45Als je de pil altijd tijdig hebt genomen en er geen hebt overgeslagen is zwangerschap zeer onwaarschijnlijk.
Reageren
Tussentijdse bloedingen (spotting) beïnvloed niet de werking van de pil.



