- Koda22 oktober 2012 om 19:32
hoi,
Ik ben nu al 8 maanden niet ongesteld nadat ik gestopt ben met de pil. Ik weet honderd procent zeker dat ik niet zwanger ben.
Ik begin me nu toch wel ongerust te maken. Maar ik kan niet naar de dokter omdat ik nu in Amerika zit.
31 maart 2012 ben ik voor de laatste keer ongesteld geweest. Ik slikte de pil altijd regelmatig en slikte bijna nooit door. Ik heb de pil 2 jaar geslikt.
Voordat ik aan de pil ging ( toen ik 17 was) was ik nog niet heel erg regelmatig ongesteld. Kan dit er misschien mee te maken hebben. Weet iemand wat er aan de hand kan zijn? Ik ben nog maar 20jaar, ik ben niet te dik en niet te dun. Ik heb geen stress dus ik weet echt niet wat het kan zijn.
bedankt2 reactiesReagerenAnoniem24 oktober 2012 om 14:20Hormonaal…
ReagerenHeleen24 oktober 2012 om 14:22Ik heb 4 maanden geleden Nexplanon laten verwijderen en tot op heden nog niet ongesteld geworden.
Reageren



