- Dewia30 januari 2011 om 09:51
Hallo allemaal!
Ik ben 13 en iets meer dan een jaar ongesteld, net zo als mijn vriendin.
Maar ik gebruik tampons, zij wil dat ook graag maar durft het niet echt en ze heeft het geprobeerd maar toen had ze het gevoel dat het niet goed zat….Kan iemand mij helpen zodat ik haar kan helpen?
graag snel reageren….
xxx durfte te vragen
8 reactiesReagerenLaika30 januari 2011 om 21:36Waar heb je hulp bij nodig?
ReagerenAnoniem30 januari 2011 om 21:40Lees ook:
tampon kwijt?
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/89067-tampon-kwijt.htmlplassen – tampon
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/91097-plassen-tampon.htmlBult
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/172754-Bult.htmlBult in Vagina
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/170645-Bult-in-Vagina.htmlDewia31 januari 2011 om 06:36Nou ik wil haar graag helpen maar weet niet echt hoe?? :$
ReagerenJacqueline31 januari 2011 om 13:08Je bedoelt dat je haar wil helpen leren een tampon in te doen?
ReagerenDewia31 januari 2011 om 14:40Nee, dat bedoel ik niet, iets dat ik tegen haar kan zeggen of uitleggen ofzo??
ReagerenSusanne31 januari 2011 om 16:30Hoi Dewia, adviseer je vriendin om in ieder geval haar handen goed te wassen, voordat ze de tampon inbrengt. Dat scheelt een hoop vervelende infecties.
Je zegt dat ze het gevoel had dat ‘ie niet goed zat. Dat is goed mogelijk, dan heeft ze hem niet diep genoeg ingebracht. Probeer het eerst met tampon Mini, dit is de kleinste die er is. Wat ook wil helpen is gehurkt zitten of één been op de badrand/toiletbril plaatsen, zodat ze de tampon makkelijker/dieper kan inbrengen. En probeer één vinger dieper te duwen, dan zit de tampon goed op z’n plaats.
In de bijsluiter staat ook hoe je een tampon kunt inbrengen.
Er zijn trouwens ook tampons met inbrenghuls, maar daar heb ik geen ervaring mee.
Succes
Reageren
SusanneDewia31 januari 2011 om 16:36Hoi,
Ja ze gebruikt OB mini of gebruikt die heeft ze.
Ze krijgt ‘m er wel in enzo maar dan daarna dan doet het zeer en voelt het dus niet goed.
Ik zou het haar zeggen en hoop dat dit haar helpt… ‘k vind het namelijk zo vervelend voor haar want ze is het nu dus al een jaar en het lijkt mij omdat ik het wel gebruik heel vervelend als je het dan niet kan gebruiken
Groetjes Dewia.
ReagerenSusanne31 januari 2011 om 16:37Oja, zeg tegen je vriendin dat ze kan “oefenen” met tampons inbrengen ook/juist wanneer ze niet ongesteld is. Met een vochtige vinger gaat inbrengen iets makkelijker. Maar als de tampon toch niet in 1x is ingebracht, gooi ‘m dan wel weg en pak een nieuwe. Op een gegeven moment krijgt ze vanzelf de handigheid te pakken.
Reageren



