- krampje23 december 2010 om 17:33
eindelijk ik ben voor het eerst ongesteld
ik ben ook wel blij omdat ik ook problemen heb met me schildklier en die kan zo juist ook me menstruatie tegen houden alleen nu zit ik met een paar vragen1:is het niet raar als je wakker word en je heb overal spier pijn want dat had ik toen ik opstond en voor het eerst ongesteld was
2: waarom ben je soms misselijk?
3: hoe voelt en is een zware menstruatie?
4:is het niet eng en vies als je onder de douche gaat en er llopt bloed uit
5: is normaal al je bij je eierstok pijn voelt
dat waren mijn vragen en ik wil iedereen bedanken die bij mijn andere vragen tips hebben gegeven over mijn schildklier en menstruatie het heeft goed geholpen
kussjes krampje
2 reactiesReagerenbrenda A24 december 2010 om 10:29iedereen beleefd de menstruatie anders, de 1 heeft een beetje kramp, spierpijn, de ander is ook misselijk en heeft veel kramp.
Reageren
de 1 verliest ook veel meer bloed dan de ander. bloedverlies kan 3, maar ook 6 dagen duren.
nee, het is niet eng en vies.
ja, normaal dat je buik pijn doet, doe het de dagen dat je last hebt gewoon wat rustiger aan,houd de buik lekker warm, dat helpt.
fijne kerst, BrendaAnoniem25 december 2010 om 20:49Lees ook:
Ongesteld?
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/219859-Ongesteld.htmlEerste menstruatie?
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/219444-eerste-menstruatie.htmlEerste maandstonden stoppen niet
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/202296-Eerste-maandstonden-stoppen-niet.htmlWat kan het zijn?
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/223646-wat-kan-het-zijn.htmlEerste keer menstruatie
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Relatie-seksualiteit/113790-eerste-keer-menstruatie.html


