- bz24 februari 2010 om 10:11
hoi allemaal,
ik ben in het midden van mijn strip, en werd vanmorgen wakker van pijn in mijn buik en ik has allemaal bloed…. wat kan dit zijn??? en wat zou ik moeten doen even afwachten of toch even de dokter bellen alvast bedankt groetjes bz
13 reactiesReagerenZonnetje24 februari 2010 om 13:15Bij twijfel moet je altijd langs gaan bij je huisarts.
Het kan zijn dat als je een te lichte pil hebt voor jouw lichaam (heeft niks met omvang te maken, maar puur hormonaal) dat je tussentijds bloedverlies hebt. Meestal is dit bruinig, donkerrood bloed en niet heel veel.
Vaginale bloedingen kunnen ook voorkomen na een vrijpartij waarbij, al dan niet door krachtig stoten van de penis tegen de vaginawand of baarmoedermond, een adertje is gesprongen. Je kunt hier ook flinke buikpijn van hebben. Een contactbloeding (zoals dat dan heet) is meestal in een dag over. Zo niet, ook naar je huisarts gaan.
Succes.
ReagerenEllen25 februari 2010 om 01:02Ik lees zojuist je berichtje en wijs op mijn reactie op: http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/225196-bloed-na-masturberen.html
Reagerenbz25 februari 2010 om 20:45ik heb de dokter gebeld en die zei dat ik juist een goeie pil heb ik ben nu nog steeds ongesteld en heb nog steeds erge krampen in mijn buik. van de dokter moet ik nu stoppen met de pil en na een week weer beginnen. maar ik vertrouw het niet helemaal…
ReagerenZonnetje25 februari 2010 om 21:42Als je het niet vertrouwd, moet je een doorverwijzing vragen naar de gynaecoloog. Zo lang vloeien kan niet anders dan niet goed zijn hoor! Het kan een eenvoudige oorzaak hebben, maar je moet er wel iets aan (laten) doen.
Beterschap!
ReagerenCharley9 maart 2010 om 12:08Hallo allemaal!
Ik ben opeens midde in de week ongesteld, of ongesteld het is meer donker bloed, en ik voel me ook misselijk kan ik dan misschien toch zwanger zijn? het is niet de bedoeling ben nog maar 17, zou iemand me kunnnen helpen?
Groeten alvast bedankt!;)
ReagerenAnoniem29 april 2010 om 23:33Bloeden door pil heen
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/223609-bloeden-door-pil-heen.htmlBloed verliezen tijdens doorslikken pil
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/165689-bloed-verliezen-tijdens-doorslikken-pil.htmlTussentijdse bloeding
http://www.dokter.nl/forum/Relatie-seksualiteit/198727-Tussentijdse-bloeding.htmlBloeding tijdens het slikken van de pil.
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/87783-Bloeding-tijdens-het-slikken-van-de-pil.htmlLicht bloedverlies tijdens slikken pil
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/187203-Licht-bloedverlies-tijdens-slikken-pil.htmlDoorbraakbloeding: veilig pil te onderbreken?help!
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/221077-doorbraakbloeding-veilig-pil-te-onderbreken-help.htmlanoniem17 oktober 2010 om 19:13hallo
Reageren
ik ben net pas aan de pil
en ik ben hem gaan slikken op de eerste dag van mijn menstruatie maar inmiddels zijn er al 2weken voorbij gegaan en ik bloed nog steeds
hoe kan dit?
ligt het er dan aan dat het de eerste maand is?Nanne18 oktober 2010 om 19:26Wie heeft de pil voorgeschreven? De huisarts? Welke pil heb je? Is het wel de goede pil voor jou? wat heeft de huisarts je verteld dat je zou moeten doen als iets zou gebeuren zoals deze langdurige bloeding? wat staat er in de bijsluiter geschreven hierover?
ReagerenAnoniem7 februari 2011 om 22:48Lees ook:
Bloeding tijdens het slikken van de pil
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/87783-Bloeding-tijdens-het-slikken-van-de-pil.htmlBloeden tijdens pilgebruik
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/251814-Bloeden-tijdens-pilgebruik.htmlBloedverlies tijdens pilgebruik
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/88013-Bloedverlies-tijdens-pilgebruik.htmlLicht bloedverlies tijdens slikken pil
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/187203-Licht-bloedverlies-tijdens-slikken-pil.htmlBloedverlies tijdens slikken pil
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/90461-Bloedverlies-tijdens-slikken-pil.htmlbloedverlies tijdens het nemen van mijn pil
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/91203-bloedverlies-tijdens-het-nemen-van-mijn-pil.htmlbloeden door pil heen
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/223609-bloeden-door-pil-heen.htmltussentijdse bloeding..zwanger?
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/44854-tussentijdse-bloeding..zwanger.htmldoorbraakbloeding
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/46251-doorbraakbloeding.htmlernstige bloeding tijdens slikken pil
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/233474-ernstige-bloeding-tijdens-slikken-pil.htmlvoortijdige bloeding bij gebruikt Diane pil
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/48657-voortijdige-bloeding-bij-gebruikt-Diane-pil.htmlTussentijds bloedverlies/Wie heeft dit ook?
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/183715-Tussentijds-bloedverlies/Wie-heeft-dit-ook.htmlverlies van bloed tijdens slikken Microgynon
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/230515-verlies-van-bloed-tijdens-slikken-Microgynon.htmltussenbloeding
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/166724-tussenbloeding.htmltussentijdse bloedingen
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/87130-tussentijdse-bloedingen.htmlbloedverlies vlak voor het einde pilstrip
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/91444-bloedverlies-vlak-voor-het-einde-pilstrip.htmlspotting/bloedverlies
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/90845-spotting/bloedverlies.htmlSpotting
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/9153-Spotting.htmlEef20 juni 2012 om 20:44Ik heb hier ook last van, kan je dan zwanger raken of werkt de pil nog goed?
ReagerenLysa17 juni 2013 om 19:36oh.. hier heb ik ook last van.. nou.. dan moet ik maar eens na de huisarts ! ik heb het ook al een aantal keer gehad.
Reageren@nne13 mei 2017 om 17:11Dag allemaal
ik slik sinds kort de pil nora 30, ik moest dit op mijn tweede menstruatiedag innemen dit heb ik gedaan, maar toen ik de valse stop had wist ik dat en toen had ik mijn laatste dag ik heb een avond niets meer gehad en een dag en plots begonnen men maandstonden terug de volgende ochtend? Wat kan dit zijn? Is dit door de pil ? Of komt er nog een beetje bloed acjter?
Alvast bedankt
@nne Xx
ReagerenJohn (moderator)
13 mei 2017 om 17:47Hoezo moest je de pil op de tweede dag van de menstruatie starten? Â Het was je dan ook bekend dat de pil de eerste 7 dagen niet betrouwbaar was?
Als je pas met de pil start, kunnen er onregelmatige bloedingen optreden tijdens de eerste 3 maanden.
Reageren




