Zoeken Vraag het forum

gestopt met de pil

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    hi, ik ben in december gestopt met het slikken van de pil. hierna werd ik ongesteld, dit was niet veel zwaarder of meer bloedverlies dan normaal, nu een maand later ben ik weer ongesteld, maar is mijn bloedverlies meer dan ik gehad heb. ik slikte hiervoor best wel lang de pil dus weet niet meer wat “normaal” bloed verlies is, maar ik lek nu telkens door snachts..

     

    komt dit door het stoppen met de pil? moet ik me hier zorgen om maken? of is dit mijn lichaam die zich nog moet aanpassen?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Dat kan inderdaad van het stoppen met de pil zijn

    Reageren
Reageer op: gestopt met de pil
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.