Zoeken Vraag het forum

Help !

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Hoi

    Ik word helemaal gek !! Ik sla eigenlijk altijd mijn menstruatie over en nu heb ik een keer een stopweek ingelast en duurt het al 3 dagen tot k ongesteld wordt. Ik ben 1x de pil vergeten en die heb ik geslikt toen ik er achter kwam. Ik heb ondertussen gewoon elke week onveilig seks gehad. Ik had vorige week elke keer als.k wat at, kreeg k meteen buikpijn en een opgeblazen gevoel. Alsof er lucht uit me buik moest en me buik was vaak heel hard. (Dit was toen ik de pil nog slikte) en vandaag steken in me onderbuik (duurt heel even 5 minutrn en zit bij “de vetlaag” ) is er een kans van zwangerschap ????? De buikpijn kwam nadat ik de vergeten pil geslikt had

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Volgens mij had je hier ook al een ander topic over. je moet gewoon even rustig afwachten. Als je de pil doorslikt kan de menstruatie wek eens iets laten komen

    Reageren
Reageer op: Help !
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.