Schildklier

  • #1

    Goedenavond,

    ik slik sinds 4 weken euthyrox 0,75 Mg voor de traag werkende schildklier,

    dit is het eerste medicatie wat ik er voor pak. Dus dosering kan nog niet juist zijn.

    nou ben ik al een paar dagen misselijk vanuit de buik en last van diarree.

    kan dit door de medicatie komen?

     

    groetjes

    Reageer
    #2

    dat zou kunnen. Bespreek het me je behandelend arts

    Reageer
    #3

    Hoi,

    Als je euthyrox echt te hoog zou zijn, voel je wat gejaagdheid, zweten, en is je hartslag wat hoger dan normaal. Je herkent dit als je langer medicatie gebruikt.

    Misselijkheid past niet. Een snellere stoelgang kan wel maar niet zonder die andere dingen. De meeste mensen hebben eerder die eerste klachten als schildkliermedicijn wat te hoog is.

    Ik neem aan dat je het krijgt voor een trage schildklier, en dan moet je het effect afwachten. Met 6 weken kun je pas bloed prikken en dan kun je kijken of je tsh/t4 beter is geworden. Echt goed instellen duurt een tijd.

    Reageer
    #4

    Zou vooral kijken naar oorzaken van je schildklierklachten, zoals voedingspatroon, pilgebruik, tekorten aan voedingsstoffen, belasting door gifstoffen enz. Medicijnen doen niets aan oorzaken.

    Reageer
Reageer op: Schildklier
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif
Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief