Zoeken Vraag het forum

Afbouw Lithium

Peter (huisarts)

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Inge

    Begin maart heb ik (na 13 jaar gebruik) gedeeltelijk mijn Lithium afgebouwd. (in overleg met de psychiater).

    Van 600 naar 400 mg.  Nu heb ik sinds half juli rare klachten. Een soort deinend gevoel in hoofd/lichaam. Oorsuizen. Soms zicht alsof ik er indirect bij ben. Heel beangstigend allemaal.

    Het lijkt wel of mijn hersenen en lichaam niet op dezelfde golflengte zitten.

    Ik kan wel werken en als ik geconcentreerd bezig ben verdwijnen de symptomen naar de achtergrond, maar zijn er wel.

    Waarschijnlijk zijn het afbouwverschijnselen. Heeft iemand soortgelijke klachten gehad, na afbouw met lithium? Ik ben nl. bang dat het misschien toch erger wordt, dat het nooit meer weggaat en misschien dat het toch door iets anders veroorzaakt wordt.

    Ik hoor graag van jullie.

    Met vriendelijke groet,

    Inge.

     

     

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ontwenningsverschijnselen zou kunnen maar dan zijn ze 24 uur aanwezig. Het lijken toch meer somatische klachten omdat ze namelijk verdwijnen als je geconcentreerd bezig bent.

    Reageren
Reageer op: Afbouw Lithium
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

slaapverstoring na stoppen met roken
4 min leestijd

Slaapverstoring na stoppen met roken

Afasie: is herstel nog mogelijk?
3 min leestijd

Afasie: is herstel nog mogelijk?

Bipolair: van manie tot depressie
4 min leestijd

Bipolair: van manie tot depressie

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.