Gewichtstoename.

  • #1

    Sinds 9 maanden slik ik een bloedverdunner, bloeddrukverlager en een bètablokker. Ook nog een cholesterolverlager. Kan ik hierdoor in gewicht toenemen?

    Reactie
    #2

    De cholesterol verlager zou dat eventueel kunnen veroorzaken. Laat bij de huisarts je bloedsuikerwaarde controlen

    Reactie
    #3

    Bloeddrukmiddelen, zoals bètablokkers en calciumblokkers verminderen de aanmaak van melatonine. Tekort aan melatonine kan gewichtstoename bevorderen. Medicijnen zorgen ook voor verlies van vitaminen en mineralen, wat onder andere insulineresistentie kan bevorderen. Uit cholesterol maakt je lichaam ook hormonen aan, wat dus in gevaar komt door het cholesterol op kunstmatige manier te verlagen. Een orthomoleculair therapeut zou je kunnen ondersteunen.

    Reactie
Reageer op: Gewichtstoename.
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief