Zoeken Vraag het forum

Medicijnen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ben benieuwd hoe men hierin staat

    Is het aan te reden nu met corona om eerder herhaalmedicatie aan te vragen en op te halen? Komt bij mij vaak voor dat ik sowieso al een keer terug te moeten omdat een gedeelte er nog niet is.En zo ja hoe veel eerder?

    8 reacties
    Reageren
    Suzan

    Je zou de arts of apotheek waar je het haalt kunnen bellen. Die weten het beste wat en wanneer ze op voorraad hebben. Ik heb zelf net gebeld over een herhaal recept voor o.a. de zwaardere Ibuprofen tabletten en ook gevraagd hoe het met de voorraad zit, omdat de lagere dosis overal steeds uitverkocht is. De apotheek zei met klem om juist NIET te gaan hamsteren! En dat geldt voor alle medicijnen. Ze hebben in principe genoeg voorraden , maar als iedereen nu ineens  extra komt halen, komen er uiteindelijk wel tekorten. Dus bij ons geven ze niet meer mee dan wat je normaal ook krijgt.

    Reageren
    Anoniem

    Nee hamsteren is inderdaad niet de bedoeling, dat snap ik..Maar las hier en daar dat de voorraad wel groot genoeg is alleen vertraging met levertijden…Dus dan eerder bestellen, wellicht wat later ophalen maar dan is het in ieder geval op tijd besteld…Lastig he..Zit ook te denken hoe het dan moet als er een lockdown komt…Hoe toon je dan aan dat je je recept moet halen?

    Reageren
    John (moderator)

    Dit moet je met de apotheek bespreken. Er zijn namelijk regels om hamsteren tegen te gaan met herhaalmedicatie

    Reageren
    John (moderator)

    Ook als er al een zgn. lockdown zou komen, mag je gewoon naar de supermarkt, de apotheek en de dokter. de politie zal niet op iedere hoek van de straat staan om bewijs te vragen dat je naar de apotheek moet. laten we het nou met z’n allen niet gaan overdrijven

    Reageren
    Anoniem

    Zo gaat het in andere landen wel

    Reageren
    John (moderator)

    Wij leven niet in “andere” landen

    Reageren
    Anoniem

    Ja snap ik maar gewoon dichtbij ons . Europa ..maar zal wel loslopen. Bedankt voor de reactie.

    Reageren
    John (moderator)

    We zullen het met z’n allen moeten afwachten. Vandaag zullen we horen of er nog aanvullende maatregelen gaan komen..

    Reageren
Reageer op: Medicijnen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.