Zoeken Vraag het forum

Overdosis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Sam

    hoi, ik heb een vraag. Ik ken iemand en die zeg niet meer te willen leven.   Nu zeg ze dat ruim 30stuks van quetiapine in ga nemen. Samen met 18stuks citalpram.    Is dat mogelijk of zal die genen alleen maar er last van gaan krijgen.   Ik kan die genen er niet van overtuigen om het niet te doen.  Ik ken die genen alleen via het internet. En heb verder ook geen gevens van die persoon.

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het enige wat je kunt doen is verwijzen naar hulpdiensten zoals 1130nline.   https://www.113.nl/

    Reageren
    sam

    Ja dat heb ik al gedaan.  Maar dat wil die genen niet.     En ik vraag me gewoon al of het met die dosis echt mogelijk is dat die genenen ze leven echt daar mee kan beëindigen

    Reageren
    John (moderator)

    Die vraag kan ik niet beantwoorden. Het zal in ieder geval geen problemen oplossen. De lever kan daar behoorlijke schade door oplopen met alle gevolgen van dien.

    Reageren
Reageer op: Overdosis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.