- zijlstra29 januari 2017 om 09:24
Sinds bijna 6 maanden gebruik ik groeihormonen met redelijk goede resultaat (anti-veroudering dosis 2iu), alleen heb ik, de zelden voorkomende bijeffect, namelijk toename van moedervlekken. Nu heb ik uitgebreid onderzoek gedaan en op momenten dat ik bepaalde voeding nuttig de toename van moedervlekken toeneemt. Ik lees dat melanine gevormd wordt door de aminozuur l-tyrosine wat veel in voeding als walnoten, volkoren en onbewerkte rijst voorkomt (precies wanneer ik een toename van moedervlekken ervaar). Hier een voorbeeld van het proces : http://dvg4ol0hclm7o.cloudfront.net/content/royprsb/276/1670/3089/F1.medium.gif
Ik kom er alleen niet helemaal uit hoe deze proces van toename van moedervlekken te verminderen met de informatie die hierboven staat, (behalve natuurlijk het stoppen van hgh en vermindering van voeding met veel l-tyrosine) Wellicht dat ik over het hoofd zie en mis ik hier iets, en kan het voorkomen worden door een medicijngebruik.
De hgh is momenteel erg belangrijk voor mij.
Alvast bedankt.5 reactiesReagerenJohn (moderator)
29 januari 2017 om 12:06Ik denk dat je dit beter met je behandelend arts kunt bespreken. Misschien moet de dosis HGH worden aangepast.
Reagerenzijlstra29 januari 2017 om 15:27mijn arts is hier op tegen als het aan hem ligt, maar als je naar het voorbeeldje kijkt gaat er in het proces iets niet goed waardoor de melanine de huidskleur oppervlakkig veranderd. Kan iemand mee denken in plaats van naar de arts verwijzen (anders zou ik hier niet de vraag stellen)
ReagerenJohn (moderator)
29 januari 2017 om 17:10Ik kan natuurlijk niet weten dat je HGH gebruikt zonder advies van een arts.
Als er meer melanine wordt aangemaakt, kunnen er pigmentvlekken in de huid ontstaan. Dat zijn geen moedervlekken. Je moet er rekening mee houden, dat HGH ook celgroei stimuleert en een van de vervelendste bijwerkingen dus kanker is, vanwege de gestimuleerde celgroei. Als er dus plotseling meer moedervlekken verschijnen, is er dus dan een concentratie van melanocyten. En door het gebruik van HGH een verhoogd risico op melanomen (huidkanker), zeker bij niet juist ingestelde dosering.
Het proces van de melanine kun je alleen maar stoppen door het gebruik van HGH te stoppen of een goed ingestelde dosering te gebruiken en dan je voeding aan te passen. Het onjuist gebruik van HGH, kan ernstige gevolgen hebben. Ik verwijs dan ook niet zomaar naar een arts.
Laat in ieder geval naar de moedervlekken kijken.
Reagerenzijlstra30 januari 2017 om 11:22bedankt voor de reactie, mijn huisarts heeft naar de moedervlekken gekeken en aangegeven dat deze onschuldig zijn. Nu lees ik dat l-tyrosine verantwoordelijk kan zijn, wellicht dat er een disbalans ontstaat wanneer ik voeding rijk aan l- terosine en hgh neem. Is er een middel om de balans terug te krijgen? Misschien 5-HTP? Overigens is de dosis van hgh minimaal zodra ik mijn voeding dus aanpas merk ik pas een verhoging van aantal moedervlekken. Het is alleen erg lastig om dit te vermijden dus ik zou het echt waarderen als hier een passend oplossing voor is. Vriendelijk bedankt alvast.
ReagerenJohn (moderator)
30 januari 2017 om 11:55Dat antwoord moet ik je helaas schuldig blijven. Ik zou geen middel weten omdat tegen te gaan of te verminderen.
Reageren



