Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Moedervlekken

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi iedereen,
    De laatste paar dagen heb ik misschien wel 15 nieuwe moedervlekken op mijn gezicht erbij gekregen. Op de rest van mijn lichaam (vooral armen en benen) ook een stuk of 20. Het zijn geen sproeten (overigens nooit last van gehad) maar gewoon donkere, platte moedervlekken. Vooral in mijn gezicht vind ik het echt niet mooi. Het kwam heel plotseling. Weet iemand misschien waarom dit is en hoe ik het eventueel kan tegen gaan? Ik ben 15 jaar.
    Alvast bedankt.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Moedervlekken ontstaan vanzelf. Gezien je leeftijd is dat helemaal niet vreemd. Je kunt er ook niets tegen doen.
    De vraag is alleen of het ook moedervlekken zijn, of pigment vlekken door de vele zon die we de afgelopen tijd hebben gehad.

    Reageren
Reageer op: Moedervlekken
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.