- Romano24 december 2016 om 20:10
Hallo! Ik heb even een vraagje omdat ik in het weekend mijn psychiater niet kan bereiken.
Een tijdje geleden is er ADD bij mij geconstateerd,
Ook heb ik last van een ernstig slecht zelfbeeld waardoor ik anti depressiva slik ( mirtazapine )Vanmorgen ben ik begonnen met mijn ADD medicatie ( methylfenidaat 36mg )
1 uur na inname begon ik heel erg te huilen in de armen van mijn vriendin,
kort daarna kreeg ik last van de bijwerkingen.
het voelde precies het zelfde als dat ik een xtc pil genomen had, maar dan de uitwerking er van.
ik had last van schuivende kaken, zat met mijn benen te wrijven en ik zat heen en weer te bewegen.
ik kreeg geen hap naar binnen en voelde me zwaar ellendig.nu 11 uur na inname voel ik me een stuk beter, ik kan weer wat eten en ik heb af en toe nog last van stijve kaken.
ik weet zeker dat dit geen normale symptomen zijn en ik wil er eigenlijk per direct mee stoppen.
wat moet ik doen?
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
24 december 2016 om 20:29Ik zou er in ieder geval mee stoppen en na de feestdagen even contact opnemen met de behandelaar. Heb je gisteren XTC gebruikt of andere drugs?
ReagerenRomano24 december 2016 om 20:35Bedankt voor uw snelle reactie. Nee ik heb geen drugs gedaan maar ik weet wel door vroegere ervaringen dat het gevoel bijna het zelfde was.
ReagerenJohn (moderator)
24 december 2016 om 20:43Romano24 december 2016 om 20:45Ga ik doen! Fijne dagen!
Reageren



