- Storm28 november 2016 om 11:00
3 weken geleden in verband met reizen een vaccinatie rec. DTP gekregen.
Heb nu nog steeds pijn in die arm, zeker bij bepaalde bewegingen en als ik in bed lig.
Maakt niet uit of ik nu wel of niet op de bewuste arm lig, het doet behoorlijk zeer.
Is dit normaal en wat kan de oorzaak zijn, hoe lang hou ik hier last van en wat kan ik hier zelf nog aan doen behalve gewoon blijven bewegen? Niet fijn om zo op vakantie te gaan.In 2003 dezelfde prik gehad en nergens last van. Hoe kan dit?
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
28 november 2016 om 11:21Waarschijnlijk is er een (huid)zenuw geraakt. Dat kan met vaccinaties wel eens gebeuren. Doorgaans herstelt dat vanzelf. Als je er veel last van hebt, ga dan even naar de huisarts.
ReagerenWater27 juli 2018 om 06:40anderhalve week geleden gevaccineerd tegen dtp en hepatitis. Nu slik ik diclofenac en paracetamol tegen de pijn in mijn arm. Vooral in de nacht veel last. Opwaartse beweging van mijn linkerarm is niet mogelijk. Morgen op vakantie, lekker dan. Wat is hier fout gegaan? Zijn er meer mensen die zo lang zo’n pijn hebben na een vaccinatie?
Reageren



