- Beertje18 april 2008 om 12:33
hallo, ik weet niet precies hoe ik het moet uitleggen maar ter hoogte van mijn maag heb ik een stukje van 15 bij 20 cm. wat de hele dag als verdoofd aanvoelt of net of er iets aan de binnenkant zit wat tegen de binnenkant van mijn huid aandrukt, het is niet pijnlijk maar gewoon een vervelend gevoel. Als ik mijn hand er op leg, is het weg!! Heeft iemand een idee wat het kan zijn??
groetjes Beertje
2 reactiesReagerenRaymond13 november 2008 om 22:33Hey,
Ik heb hetzelfde gevoel. ben jij er al voor naar de huisarts geweest. Ik heb het voornamelijk na het eten en als ik in bed lig.
Reageren
Als ik met mijn hand erop druk is het gevoel idd weg.Linde13 november 2008 om 23:17Heb je andere klachten? Last van je rug, last van je benen?
Het lijkt iets neurologisch te zijn, waarbij je zenuwen niet helemaal goed lijken te werken.
Als je er niet teveel last van hebt, probeer er dan eens een weekje niet op te letten, misschien gaat het vanzelf over.
Blijf je echt last houden, ga dan even naar de huisarts.
Reageren



