Zoeken Vraag het forum

Bloed bij ontlasting en diarree

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo.

    Ik heb na een avondje stappen 9 dagen geleden bloed bij mijn ontlasting. Voor de rest was er niets aan de hand. Maar sinds 2 dagen heb ik ook hefige diarre(elke 3 uur ongeveer)(vaak alleen maar diarree) wordt snachts ook om 3 uur wakker. Met buikkrampen die na het poepen wegzijn. Heb eigenlijk geen last of jeuk van mijn anus. Maar verlies nu wel een hoop bloed.
    (Helderrood bloed)
    Wat kan dit zijn?

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Hoe oud ben je?
    Ben je man of vrouw?

    Reageren
    Anoniem

    Ik ben een man van 21

    Reageren
    John (moderator)

    Het lijkt in ieder geval een bloeding die uit je darmen komt omdat je er verder geen last van hebt, behalve dan de krampen.
    Uk raad je toch dringend aan om naar de dokter te gaan.

    Reageren
    Anoniem

    Heb ik gedaan ze hebben een bloed onderzoek gedaan en een kweek uit de ontlasting genomen om te onderzoeken. Ik krijg morgen de uitslag.

    Reageren
    John (moderator)

    Heel even op de uitslag wachten dan…als daar niks uit zou komen, dan even een colonoscopie vragen om te kijken of er iets anders in je darm aan de hand is.

    Reageren
Reageer op: Bloed bij ontlasting en diarree
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.