Zoeken Vraag het forum

Zeurend gevoel in mijn maag en net zwarte ontlasting.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Vinooy1

    Hallo,

    Ik heb al een paar maanden en zeurend en erg rommelig gevoel in mijn maag. Samen met een opgezette maag en ontlasting dat verschillende vormen aannam(ene keer kleine stukjes, de andere keer weer normaal) dacht ik dat ik het prikkelbare darm syndroom kon hebben. Ik zag net echter zwarte ontlasting verschijnen waardoor ik toch bang ben voor een maagbloeding. Duiden de symptomen die ik heb gepaard met zwarte ontlasting op een maagbloeding?

    – Ik heb geen trekdrop op(alleen volkoren brood met worst en oreokoekjes)
    – en in de middag sardien in olie.
    – Ik slik 0 medicijnen, ik drink nauwelijks en ik rook niet.

    6 reacties
    Reageren
    Quote

    Goed lezen!

    Zwarte ontlasting
    http://www.zwarteontlasting.com/

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb het zelfde probleem en de doktoren hebben mij maagbeschermers gegeven Omeprazol 40. Het probleem is minder geworden. Maar mijn oorzaak is langere periode drugs gebruik

    Reageren
    Anoniem

    Klinkt raar maar komt door de oreo koekjes

    Reageren
    Peter

    Ja komt door die Oreo’s koekjes ik heb het ook en vrienden van mij ook. Heb de fabrikant en het contact in NL al een mail gestuurd. Dit kan nooit goed zijn

    Reageren
    John (moderator)

    Dat is toch niet zo raar, als je iets eet waaraan je al kunt zien dat er zwarte kleurstof in gebruikt is……

    Reageren
Reageer op: Zeurend gevoel in mijn maag en net zwarte ontlasting.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.