- pekel3 juni 2012 om 17:49
Hoi ik heb 10 a 11 jaar geleden een galblaas operatie gehad nu heb ik elke dag last van diarree en het beinvloed je dagelijks leven.
Je moet inplannen waar je naar toe gaat en of er toiletten in de buurt zijn.
Het is me al vele malen gebeurt dat ik te laat kom.(en dat is erg balen op dat moment)
Dus het is moeilijk om van huis af te gaan.
De ontlasting is dun maar ook weer niet waterdun Wel gelig. En wel 6 tot 8 x per dag of ik nou op let wat ik eet of niet dat maakt niet uit.Op de gekste momenten van de dag.
Zou er iets met mijn darmen kunnen zijn ?of moet ik hiermee naar de huisarts?
Ik ben namelijk geen dokter loper want ben overal bang voor.bedankt voor het antwoord wat ik misschien krijg.
32 reactiesReagerenRosa3 juni 2012 om 19:16Hoi,
Als ik u was zou ik toch even langs de huisarts gaan. Het zou maar zo aan uw darmen kunnen liggen. Heeft u veder ook veel buikpijn? Gele ontlasting zou ook kunnen betekenen dat het aan uw lever zou kunnen liggen.
Ben benieuwd wat u gaat doen dan.Groetjes Rosa
Reagerenpekel3 juni 2012 om 21:18nee heb geen erge buikpijn.
Reageren
Alleen die diarree.Rosa4 juni 2012 om 07:33Hoi,
Dan zou ik toch maar even langs uw huisarts gaan.
Want elke dag diarree is niet goed.Groetjes Rosa
Reagerenpekel4 juni 2012 om 08:07Hoi vandaag bij de huisarts geweest en stuurt me door naar de internist kan volgende week dinsdag terecht bij de internist.
Ben ontzettend bang van doktors en vreet me al op voor wat er gebeuren gaat.
bloed prikken en onderzoeken is al een hele opgave en ben dan ook aan het rond neuzen op internet. fout dat weet ik maar ja wil toch wel weten wat er gebeuren gaat.
Hoop maar op een goede afloop.Groetjes
ReagerenEmma4 juni 2012 om 11:34Hallo Pekel, laat je weten hoe het verder gaat met je?
Reagerenpekel4 juni 2012 om 11:46Ik zal laten weten hoe het verder met me gaat.
Ik zie er heel erg tegenop om naar de internist te gaan.De zenuwen zijn er nu al.groetjes
ReagerenRosa4 juni 2012 om 19:13Hoi,
Heel goed van je dat je naar de huisarts bent gegaan!
Zit er maar niet teveel over in want je weet toch niet precies wat ze gaan doen/onderzoeken. Ik weet van mijn eigen ervaringen dat ik ook zo ben hoor op het internet van alles uitzoeken, maar het loopt toch vaak anders.
Ben heel benieuwd en wens je veel succes!Groetjes Rosa
Reagerenpekel5 juni 2012 om 06:13Dank je wel Rosa.
Reagerenpekel5 juni 2012 om 16:42VAN 05.00 TOT 6.30 DIARREE DINSDAG 5 JUNI 2012
Reageren
en wat ik vandaag gegeten heb en gedronken kan er nog iets veranderd worden?
7.45 DROOG BESCHUIT
9.30 KOP THEE
10.00 DROOG BESCHUIT
10.30 GERASPTE APPEL
12.00 2 SNEETJES VOLKOREN BROOD MET HALVARINE EN KIPFILET
EN BEKER DRINK BOUILLON
12.30 BEKER WATER
14.45 BEKER WATER
2 SULTANA KOEKJES
15.30 BEKER COLA
17.00 HALVE SOEPSTENGEL
17.30 BROD RUNDVLEES SOEP
BORDJE NASI
SCHAALTJE GELE VLA
18.30 DUNNE ONTLASTING. LICHT BRUIN
dus een uur na de warme maaltijd weer diarree??????????Tom5 juni 2012 om 21:03Hallo Pekel, liever geen hoofdletters/kapitalen gebruiken. Komt zo agressief over…
Reagerenpetra6 juni 2012 om 15:13Hoi ik heb ook al jaren last van diarree geen buikpijn wel diarree vooral in de ochterd en de hele dag aandrang verder soms moe maar dat wordt iedereen weleens en tja zo tussen door op de dag zelf komt het er ook weleens uitgespoten.
Reageren
zou dat ook niet normaal zijn en zou ik hier ook voor naar een dokter moeten?Timmie6 juni 2012 om 15:18Dat het er uit komt spuiten, kan een keer gebeuren, maar niet dagelijks… Dan is er iets niet goed met de voedingsopname hoor lijkt mij.
Reagerenanoniempje6 juni 2012 om 21:01Hallo ik zat ook ff rond te neuzen ik heb ook last van diarree een knorrende maag en een borrelende buik
knorrende maag geeft een hongerig gevoel maar als ik aan eten denk wordt ik al misselijk Smorgens water dunne ontlasting en na het avond eten ook weer.tussen door durf ik bijna nergens naar toe als ik niet zeker weet of er een wc in de buurt is.is dit ook iets om mee naar de arts te gaan?
Het is niet pijnlijk maar gewoon lastig.Is
Reagerenjacprogress7 juni 2012 om 06:33Ik heb ook veel last gehad van dat probleem.
Reageren
Eerst hebben ze een steen via mijn keel weggehaald.
Hoe die actie heet weet ik niet maar je hebt in ieder geval geen litteken.
Vijf weken later is mijn galblaas verwijderd, en jawel na enige tijd is alles weer helemaal normaal.
Als ik in u schoenen stond zou ik het toch eens even aan de huisarts vragen.
Groetjes en succes.


