- Erik-Jan28 april 2012 om 14:48
Ik heb een maand geleden last geha van mijn kies en die bleek ontstoken. Ik heb daarvoor antibiotica gekregen en ik heb mijn kies moeten laten trekken. na dat de antibiotica kuur was afgelopen heb ik twee weken erna last gekregen van mijn darmen. darmkrampen en diaree. Hier heb ik echter nu nog steeds last van en heb een bezoek aan de huisarts gehad. Die schreef mij voor om yakult te drinken en ik kreeg speciale pilletjes. Maar 3 dagen erna helpt het nog niks. Hoe lang duurt het voordat zoiets begint te werken en ik weer normaal kan leven. Ik heb in deze periode namelijk ook helemaal geen vet eten gegeten.
5 reactiesReagerenEmma2 mei 2012 om 08:43Hallo Erik-Jan, heb je nu nog steeds darmkrampen en diarree? zorg wel dat je voldoende drinkt en niet uitdroogt.
Groet, Emma
ReagerenErik-Jan3 mei 2012 om 14:11Ik ben gister ochtend weer naar de dokter gegaan en moet nu ontlasting inleveren. Echter nadat ik gister bij de dokter geweest ben hoef ik niet meer te poepen. Wel plassen. Kan dit een gezond teken zijn? Probeer nu wel steeds meer mijn normale leven op te pakken en voel me ook een stuk beter na vorige week.
ReagerenTom5 mei 2012 om 12:54Hai Erik-Jan, ik denk dat je op de goede weg bent. Fijn dat je je al beter voelt. Ben je nog naar de WC kunnen gaan?
Tom
ReagerenErik-Jan5 mei 2012 om 21:29Ja hoor maar ik heb de poep nog niet naar mijn huisarts gebruikt. Is dit nou met die darm en maag krampen nou een reactie van die antibiotica? Zit nu nog wel af en toe aan de diarree maar niet meer zo erg als het geweest is.
ReagerenAnoniem16 mei 2012 om 08:35Lees meer vragen en antwoorden over diarree door antibiotica:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=diarree+antibiotica&sa=zoeken&siteurl=0



