- Jeffrey2 juni 2010 om 22:27
Hoi,
Bij mij komt er dik doorzichtig slijm uit mijn anus, ook als ik niet poep of iets, maar als ik een wind laat ofzo, komt er ook slijm uit mijn anus. Ook tijdens het poepen (naja bij afvegen) merk ik dat er slijm is. Wat kan dit zijn? Is het ernstig?
Hoop dat iemand antwoordt heeft, mvg Jeffrey43 reactiesReagerenAnoniem3 juni 2010 om 20:02Slijm uit anus
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/55535-slijm-uit-anus.htmlSlijm bij ontlasting
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/57723-slijm-bij-ontlasting.htmlSlijm na de ontlasting
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/53351-Slijm-na-de-ontlasting.htmlmij13 februari 2013 om 12:51Afscheiding bij de ontlasting is in veel gevallen onschuldig en geen reden tot paniek. Het is een natuurlijk proces om de stoelgang te bevorderen. Soms is er echter iets anders aan de hand en moet je even langs de huisarts. Je kunt een soa hebben opgelopen of bepaalde voedingsstoffen onvoldoende verdragen. Hier leest u over mogelijke oorzaken van afscheiding bij uw ontlasting en kenmerken die u in de gaten moet houden.
Reagerenmij13 februari 2013 om 12:54delal27 mei 2013 om 13:01ik ben pas 11 jaar en er komt witte slijm uit mijn kont ik durf het niet tegen mijn ouders te zeggen . ik ben nog klein of ben ik al volwassen wat is dit doorzichtige slijm uit mijn kont als ik naar de wc ga
ReagerenTara27 mei 2013 om 13:03Hallo Delal, hoe lang heb je er al last van? Heb je toevallig botervis gegeten?
ReagerenAnoniem13 januari 2014 om 20:09Hey
Reageren
bij mij was dat ook zo,eerste was ik blij dat ik niet de enige was. Ik heb het gezegd tegen mijn mama. Zij zei dat het doodnormaal was (bij toch want erzijn veel vormen van slijm) en dat je gewoon snel je regels zal hebben. En het was zo.Anoniem14 juni 2014 om 10:29Beste Jeffrey,
ik heb vandaag hetzelfde meegemaakt toen ik op mijn piano speelde en een scheet moest laten. ik ben direct naar het toilet gelopen, waar ik bij het vegen van mijn billen ontdekte dat er op het toiletpapier een doorzichtige, niet naar poep ruikende vloeistof aanwezig was. Direct daarrna ben ik in de douche gestapt en nu schrijf ik deze mail.
Hopelijk zijn er mensen die hier meer over weten…anonieme kerel met aarsproblemen.
ReagerenAnoniem1 augustus 2015 om 09:16Haaii ik ben 13 en ongeveer twee weken geleden voor de 1e keer ongesteld geworden en ik had daarna ook meteen een koortslip die ik nu nog heb maar sinds een paar dagen geleden komt er slijm uit me anus. Ik was erg bang dat ik aambeien had maar ik had een paar reacties gelezen en ze zeiden dat het heel normaal is en dat het kan gebeuren naar de ongesteldheid?!
ReagerenJohn (moderator)
1 augustus 2015 om 12:01Ik zou dat niet meteen als normaal willen beschouwen. Als je er veel last van blijft houden, ga dan toch een keer naar je huisarts.
ReagerenAnoniem19 december 2015 om 23:30Bij mij ook al 5 jaar lang ik ben ook 11
Reagerensanne0191 mei 2016 om 22:40Hallo ik heb het zelfde ik ben doodsbang dat ik iets ernstig heb ik ben dertien ik heb der nu Eem week last van
ReagerenJohn (moderator)
1 mei 2016 om 22:57Als je er al zo lang last van hebt, ga dan naar de huisarts
ReagerenAnoniem29 mei 2016 om 19:47ik ben 14 en bij mij is het ook. Ik ben bang dat het iets ergs is wat moet ik doen zodat het stopt
ReagerenJohn (moderator)
29 mei 2016 om 21:45Ook voor jou geldt: ga met de klachten naar de huisarts.
Reageren
Met bang zijn en afwachten raak je het niet kwijt


