- Crazy234 december 2024 om 15:27
Hallo,
Vorige week had ik Covid incl koorts, verkoudheid en uiteindelijk sloeg het ook op de darmen want ik had zaterdag diarree en enorme buikkrampen. Nu is de ontlasting vaster, alleen is die sinds twee dagen wel best bleek, bijna beige. Kan dit door de infectie komen? Mijn lichaam lijkt sowieso wat ontregeld, want ik kreeg ook ineens een tussentijdse bloeding, het is nog lang geen tijd voor de volgende menstruatie. Kan dat er ook mee te maken hebben
2 reactiesReagerenCrazy234 december 2024 om 15:34Inmiddels heb ik trouwens weer eetlust, maar dat was dit weekend ook weg. Dus naast witte rijst en droge koekjes heb ik weinig gegeten. Dat zou er misschien ook mee te maken kunnen hebben.
ReagerenJohn (moderator)
4 december 2024 om 16:41“Dus naast witte rijst en droge koekjes heb ik weinig gegeten.” Dan is het niet zo raar dat je ontlasting licht van kleur is.
Reageren
Een tussentijdse bloeding kan altijd wel een keer voor komen. Mar ziek zijn kan daar ook invloed op hebben


