- anoniem1 juli 2024 om 10:11
Hoi,
Ik heb zo’n beetje meer dan een maand last van uitwendige aambeien. (ik ga ervan uit dat het aambeien zijn). Ik gebruik een zalfje ervoor en doe alles wat geadviseerd word om te doen tegen aambeien.
Maar het lijkt alsof het steeds meer gaat uitsteken, is dit mogelijk? Verder heb ik ook niet heel veel pijn, alleen na een stoelgang een beetje, en dan bloed het ook bij afvegen. Maar ik lees vaak dat aambeien ook pijn doen, klopt dit ook?
Groetjes.4 reactiesReagerenSuus1 juli 2024 om 11:16Dat hoeft niet
ReagerenJohn (moderator)
1 juli 2024 om 14:26Als de zalf die je zelf gebruikt niet werkt, ga dan naar de huisarts en laat ernaar kijken. Die kan er dan iets anders voor voorschrijven
Reagerenanoniem1 juli 2024 om 23:40bedenkt voor jullie antwoord. Ik ga overwegen om naar de huisarts te gaan zodra ik tijd heb. Mag ik vragen of het gebruikelijk is dat na meer dan een maand de aambeien nog niet weg zijn, en steeds meer naar buiten begint te komen?
ReagerenJohn (moderator)
2 juli 2024 om 18:48Als er niets aan wordt gedaan dan kan dat inderdaad
Reageren


