Zoeken Vraag het forum

Hevige buikpijn

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Beste,

    Mijn moeder is op het moment ziek, ze heeft ontzettende buik- en rugpijn. Dit komt in vlagen. Ze zegt ook last te hebben van haar gewrichten en botten. Ze omschrijft de buikpijn als: “alsof haar buik ieder moment open scheurt” we hebben geen thermometer, maar ze heeft wel koorts verschijnselen zoals koude rillingen, bezweet maar koud hebben, etc. Helaas heeft ze geen goede ervaringen met de huisarts en ze wilt het contact uitstellen totdat ze het echt niet meer trekt. Ik wil toch alvast info inwinnen of het misschien slim is om contact op te nemen? Ik zie haar kruipen over de bank van de pijn… als ik online de symptomen opzoek kom ik uit op acute buik, galstenen of nierstenen. Kan dit kloppen? Mag ik namens haar contact opnemen met de huisarts? Sorry voor alle vragen, ik weet helaas niet hoe ik moet handelen in deze situatie en ik maak me ontzettend veel zorgen. Alvast bedankt!

    2 reacties
    Reageren
    Ml

    meteen huisarts bellen of spoed (indien te ernstig)

    Reageren
    Suus

    Op dit forum raadpleeg je geen arts en met de klachten die je beschrijft is het verstandig dat wel te doen.
    Zodat de huisarts dan kan bepalen of ze gezien zou moeten of het nog even aan kan kijken.
    Je kunt namens haar de huisarts bellen, het is dan wel aan haar of ze iets met het gegeven advies wil doen.

    Reageren
Reageer op: Hevige buikpijn
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.