Zoeken Vraag het forum

middenrif

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • layla

    hi,

    ik ben 22 en heb nu zon 5 maanden last van mijn middenrif (denk ik). mijn klachten zijn uiteenlopend maar heb met name dagelijks continu last van een drukkend gevoel onder en rechts van het borstbeen alsof er een band strakgetrokken wordt. Ook hoge rug, schouderpijn en nekpijn spelen een rol in mijn leven. Ik heb over het algemeen geen last van maagzuur en ook geen klachten met of na het eten. Wel heb ik last van vastzittende lucht (lucht opboeren). Ik ben nu zo´n 4 maanden gestopt met sporten en fysiek werk omdat dit naar mijn ervaring de pijn verergerd, vooral de dagen nadat ik gefitnessd heb. Ik heb momenteel al verschillende onderzoeken gedaan (bloed, ontlasting, echo). Geen parasiet, geen helicobacter, geen organische afwijkingen, geen galstenen. Ook verlichten behandelingen door mijn osteopaat, thaise massages en lange periodes van weinig beweging de pijn en klachten niet. Momenteel loop ik bij een MDL arts die mij als advies gaf om mijn paracetamol inname dagelijks te verhogen. Maar ook dit mag niet werken tegen de pijn. Ik loop eigenlijk helemaal vast en zie door de bomen het bos niet meer. Wat zou de oorzaak van mijn klachten kunnen zijn en hoe zou ik hier verder onderzoek naar kunnen doen? ik hoor het graag

    mvg

    1 reactie
    Reageren
    layla

    vergeten te zeggen dat ik opmerkelijk regelmatig de hik heb (gemiddeld 2/3x per week). Vaak bij een kleine hoest of bij het eten krijg ik een hikaanval die vervolgens wel gewoon over gaat na een aantal minuten.

    Reageren
Reageer op: middenrif
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.