- Naamloos26 maart 2023 om 23:13
Ik heb al sinds vrijdag enorme last van buikpijn. De pijn zit in mijn onderbuik, rondom de navel met uitstraling naar rechtsonder. De pijn wordt erger als ik hoest, lach en op de plek druk. Ik heb wel ontlasting, maar steeds erg dun/waterig. Heb geen eetlust, mijn buik voelt enorm opgezwollen en heb sinds vandaag 38 graden koorts echter schommelt mijn temperatuur wel constant. Paracetamol en ibuprofen verlicht de pijn niet. Waar zou dit aan kunnen liggen?
5 reactiesReagerenAlias26 maart 2023 om 23:17Tja. Je zult al wel aan je blindedarm hebben gedacht toch? Als het erger wordt even de HAP bellen. Anders misschien de huisarts morgen even vragen.
ReagerenAnoniem27 maart 2023 om 09:03Ik snap echt niet dat je met zulke klachten naar een forum komt,ipv je huisarts of huisartsenpost te bellen……
ReagerenNaamloos27 maart 2023 om 15:08Ben vandaag naar de huisarts geweest, al vrij snel naar de SEH gestuurd in het ziekenhuis. Ontstekingwaardes waren wat hoog en koorts. Allerlei onderzoeken gedaan, inwendige echo niks mis met de baarmoeder of eierstokken. Vermoeden blijft inderdaad blindedarm. Helaas toch net naar huis gestuurd omdat mijn bloedwaardes niet helemaal bij de diagnose passen. Morgen moet ik weer naar de SEH als de pijn er nog is en gaan ze verder onderzoeken. Ik kwam met deze vraag op het forum aangezien je niet bij de huisarts terecht kunt in het weekend, tenzij het spoed is natuurlijk.
ReagerenSuus27 maart 2023 om 15:17De huisartsenpost is altijd bereikbaar en het vermoeden van een blindedarmontsteking is een spoedgeval.
Reageren
Op dit forum zijn geen artsen en kan ook niemand hulp bieden,dus bel bij dergelijke klachten echt de huisartsenpost de volgende keer!
Nu reageerde er ‘snachts nog iemand,het kan ook tot de volgende avond duren voor je een reactie krijgt.
Beterschap in elk geval!Alias27 maart 2023 om 17:52Sterkte! Het leek inderdaad op een blindedarm ontsteking. Hopelijk is dat het niet.
Reageren


