Zoeken Vraag het forum

Slijm ontlasting

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Ik

    Sinds een aantal weken valt me op dat er slijm aanwezig is op mijn ontlasting. Ene dag meer dan de andere dag. De kleur van het slijm varieert van bruin tot donkerbruin/rood (niet goed te zien) slijm.

    Tevens heb ik een wisselend ontlastingpatroon, ene dag diarree andere dag weer wat dikker.dit is altijd al wisselend geweest.

    Zo nu en dan heb ik een soort van zeurende pijn links onderin mijn buik (voelt een beetje als menstruatie krampen), als ik dan voel dan voel ik een soort van bobbel zitten, ene keer is hij beter voelbaar dan de andere keer. Kan dit wellicht bij een prikkelbare darm horen?

    Ik ga de huisarts bellen maar deze is helaas niet meer bereikbaar vandaag.

Reageer op: Slijm ontlasting
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.