Zoeken Vraag het forum

Slijm ontlasting

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jason

    Ik heb sinds afgelopen maandag in een keer hevige buikpijn aanvallen en moet ik gelijk naar de wc. Soms heb ik helemaal nergens last van en dan in een keer hele erge buikpijn, als ik dan op de wc zit spant alles samen en pers ik alle beetjes eruit. In het begin was dit nog kleine sliertjes maar later kwam er alleen nog maar slijm uit. Van die doorzichtige slierten… Nu paar dagen later heb ik nog steeds van die aanvallen en waterige bruine ontlasting. Ik voel me niet ziek en heb ook geen koorts, op de momenten dat ik buikpijn krijg voel ik me wel verrot.

    Ik heb nooit diaree en als ik het heb nooit langer dan 1 of 2 dagen. Moet ik hiermee naar de dokter, is dit normaal en wat kunnen die doorzichtige slierten zijn?

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Lijkt dan toch op obstipatie. Neem contact op met je huisarts

    Reageren
    Johan

    Bij obstipatie heb je toch dat je minder vaak naar de wc moet? Ik moet dagelijks wel vaak naar de wc door de buikpijn.

    Reageren
    John (moderator)

    Ja, maar blijkbaar komt er niets uit.

    Reageren
    Jason

    Buikpijn is inmiddels al sinds vrijdag over. Wel zie ik de laatste dagen veel slijm ofzo in mijn ontlasting(zoe foto). Is dit normaal?

    https://ibb.co/qjRCRqb

    Reageren
    John (moderator)

    Dat is eigenlijk normaal ma zo’n periode

    Reageren
Reageer op: Slijm ontlasting
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.