Omeprazol

  • #1

    Hoii,

    Ik slik sinds 2 weken omeprazol tegen een drukkend gevoel achter mn borstbeen wat waarschijnlijk maagzuur is.
    Nu had ik overlegd met de arts en ik vertelde dat het weg was en nu moet ik nog twee weken sikken.
    Ik ben sinds gister zo enorm misselijk en gewoon zo’n naar gevoel. Ik denk zelf dat het dan door dat medicijn komt? Maar meestal zijn de bijwerkingen in het begin toch? Ik kijf vooral zo’n angstig gevoel ofso. Ik het verstandig om twee weken door te gaan terwijl de klachten al wel over zijn? Het was de bedoeling om volgende week om de dag omeprazol 40 mv te slikken en dan daarna te stoppen.

    Reageer
    #2

    Volg het advies van je huisarts. Misselijkheid kan vele oorzaken hebben

    Reageer
Reageer op: Omeprazol
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif
Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief