Zoeken Vraag het forum

Stoppen met pantoprazol

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Mar70

    Hallo. Sinds 5 dagen nu gestopt met de inname van pantoprazol. Heb het medicijn meer dan 23 jaar ingenomen. Lees nu steeds vaker over de slechte bijwerkingen van dit medicijn. Wil er graag vanaf. Echter kom ik nu aan in gewicht! Al 2 kilo. Herkent iemand dit? Veel last van zuurbranden tijdens sporten en na het eten. Ontlasting is ook lastiger geworden.

    4 reacties
    Reageren
    Mar70

    Iemand??

     

    Reageren
    John (moderator)

    Ben je daar in 1 x mee gestopt?

    Reageren
    Mar70

    Ja. Klopt. Nu iets meer dan 4 weken. Was wel benieuwd hoe het anderen vergaan was. Het is net alsof mijn hele spijsvertering in de war is

     

    Reageren
    Catootje

    Maagzuurremmers zorgen voor verliezen aan vitaminen en mineralen, waaronder Q10, een vitamineachtige stof; bij langer gebruik ook aan aminozuren en vetzuren. Veel mensen hebben juist een tekort aan maagzuur, waardoor een slechtere vertering, waardoor zuurbranden en andere klachten. Belangrijk om het dus te ondersteunen met de juiste voeding en voedingssupplementen.

    Reageren
Reageer op: Stoppen met pantoprazol
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.