Zoeken Vraag het forum

uitslag kweek oor

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • manuela

    ik heb een vraagje is er iemand die mij kan vertellen wat dit betekend. bij ons kindje die een chronische oorontsteking heeft en het elke dag van de pijn uit gild hebben ze een kweek afgenomen nu is daar het volgende uitgekomen PSEUDOMONAS AERUGINOSE 4 ( groeidichtheid.) wat betekend dit de arts in opleiding doet er heel vaag over en zelf kom ik er niet uit

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Pseudomonas aeruginosa is een aerobe gramnegatieve staafvormige bacterie die berucht is bij de wondinfectie van brandwonden. Ook is deze beschreven als een mycoparasiet (parasiet op schimmels). Deze bacterie is berucht als ziekenhuisbacterie. Besmetting met deze bacterie is moeilijk te bestrijden omdat ze opportunistisch is en resistent voor de meeste soorten antibiotica. Ook kan ze lange tijd in ongunstige omstandigheden in leven blijven.
    Heeft je kindje nog andere aandoeningen/ziekten? Is er een opname in het ziekenhuis geweest?

    Reageren
    manuela

    sorry voor mijn extreem late reactie. de kleine heeft weer maanden in het ziekenhuis gelegen waardoor ik niet eerder kon reageren. ons kindje is 5 en heeft bijna 3 jaar van haar leventje al in het ziekenhuis gelegen. zij heeft medische best veel problemen aan oren luchtwegen maag darm en haar imuum systeem werkt bijna niet. ze krijgt er nu speciale druppels voor dat het probleem gelukkig snel verhelpt alleen is het maar voor korte duur want als het een of twee weken over is komt het gelijk weer terug

    Reageren
    John (moderator)

    Is er ook al eens gesproken om bacteriofaag therapie toe te passen?

    Reageren
    manuela

    kan je mij vertellen wat dat inhoud

    Reageren
Reageer op: uitslag kweek oor
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Schurft; steeds meer Nederlanders hebben er last van
6 min leestijd

Schurft: symptomen, oorzaak en behandeling

4 min leestijd

Acne bij baby’s: wat kun je doen?

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.